AMERICA LATINA – A TRAVÉS DEL OCÉANO

Jeśli studiujesz w Warszawie i czytasz tego bloga jest duża szansa, że cię to zainteresuje:

Komitet lokalny międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza do udziału w projekcie AMERICA LATINA – A TRAVÉS DEL OCÉANO.

projekt_logo1

Celem projektu AMERICA LATINA – A TRAVÉS DEL OCÉANO jest stworzenie warszawskim studentom możliwości na udział w praktykach wolontariackich w krajach Ameryki Łacińskiej. Proces rekrutacji, przeprowadzony w ramach wydarzenia, składać się będzie z dwóch etapów. Pierwszy z nich to wysłanie aplikacji, a drugi – rozmowa kwalifikacyjna, przeprowadzana przez członków naszego komitetu organizacyjnego. Następnie wyłoniona zostanie grupa studentów, którzy dostaną bezpośrednią możliwość wyjazdu na praktykę wolontariacką do Ameryki Łacińskiej.

Udział w wolontariacie stanie się dla młodych ludzi niezwykłą szansą na zdobycie międzynarodowego doświadczenia zawodowego. Ponadto jest to niepowtarzalna okazja do poznania kultury kraju odległego o tysiące kilometrów. Komunikacja w języku hiszpańskim lub portugalskim stanowić będzie wspaniałą możliwość na poszerzenie oraz wykorzystanie w praktyce swoich umiejętności językowych. Jest to również doskonała okazja na rozpropagowanie kultury tego regionu świata.

Aplikację na udział w praktyce składać można do 23 kwietnia 2010. Jest ona dostępna od 3 kwietnia. Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne w podanych przez organizatorów terminach.

Szczegóły na: www.sgh.aiesec.pl

Osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie proszone są o kontakt:

Adam Świderski

A TRAVÉS DEL OCÉANO 2010 Tel. 509 723 307

e-mail: adm.swiderski@gmail.com

0 comments on “AMERICA LATINA – A TRAVÉS DEL OCÉANOAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *