zmianynablogu

Zmiany na blogu

Hey. Tak, to prawda – blog wraca do życia! Wiem, że się cieszycie 😉 Jak widzicie, kompletnie zmienił się wygląd strony, ale też trochę jej formuła. Poniżej szczegóły. Zapraszam do systematycznej lektury!

Jak to działa?

Nowy szablon strony przyniósł kilka zmian. Oto najważniejsze:

  1. Oczywiste zmiany graficzno-stylistyczne. Nowy, moim zdaniem o niebo ładniejszy i nowocześniejszy szablon. A do tego wpisy / zajawki wpisów w postaci „fiszek” przypiętych do ekranu głównego. Minimalistycznie, przejrzyście i czytelnie. Wszelkie najważniejsze informacji (np. tytuły) widoczne na pierwszy rzut oka. A do tego wkrótce postaram się wpisy urozmaicać ciekawymi zdjęciami.
  2. Wprowadziłem coś takiego jak strona główna. O ile wcześniej po kliknięciu w nazwę / logo / home po prostu wracało się do najnowszych wpisów, o tyle teraz jest nieco inny widok. U góry klasycznie baner z zajawkami promowanych tekstów. Poniżej zupełna nowość – strefa newsów – o czym zaraz. Jeszcze niżej zajawki najnowszych wpisów i opis strony itp.
  3. Wracając do owej nowości – na stronie głównej znajdziecie od teraz linki do ciekawych tekstów z innych portali / blogów podzielone na kilka kategorii. Po pierwsze, nie będę pisał codziennie więc to ma niejako systematycznie dostarczać Wam ciekawych informacji. Po drugie, chcę się podzielić z Wami tym, co czytam i co uważam za warte przeczytania. Po trzecie wreszcie, myślę, że jest to świetny sposób na ubarwienie tej strony.
  4. Rozbudowane i zadokowane menu. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji strony teraz macie możliwie poukładany, przejrzysty i szybki dostęp do wszystkich treści. Powinno Wam to ułatwić poruszanie się po stronie i wyszukiwanie wartościowych dla was informacji. Także przy scrollowaniu strony.

Założenia

Mając w pamięci moje poprzednie założenia i obietnice, tym razem podchodzę do tematu realnie. Poza newsami, które postaram się zamieszczać kilka razy w tygodniu, założenie mam proste: 1 wpis w tygodniu (pierwszy już jest :)). Jako że nie znalazł się nikt, kto chciałby współprowadzić tą stronę, nic więcej nie mogę zadeklarować (jeśli ktoś taki się znajdzie teraz, zapraszam do kontaktu).

To tyle. Do przeczytania.

0 comments on “Zmiany na bloguAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *