Galeria

O galerii.

O wzbogaceniu bloga o zdjęcia autor myślał już wcześniej. Jednak jako że sam zdjęć z Ameryki Łacińskiej nie posiada zbyt wiele, o ich jakości już nie wspominając, na myśleniu się skończyło. Proszę sobie zatem wyobrazić miłe zaskoczenie autora, kiedy pewnego pięknego dnia na skrzynce mailowej znalazł wiadomość od jednego z czytelników bloga + zawodowego fotografa + na stałe stacjonującego obecnie na kontynencie południowoamerykańskim (konkretnie w Peru), w którym ów zaoferował się przesyłać od czasu do czasu kilka zdjęć z regionu celem uzupełnienia bloga o ten nowy, ciekawy i atrakcyjny atrybut.

Nie trzeba dodawać, że autor bloga z przyjemnością przystał na tą propozycję i w ten właśnie sposób Ty, drogi Czytelniku, możesz doświadczać czegoś, czego żadne pisane słowo nie odda.

O autorach

Autorami tychże pięknych zdjęć jest para fotografów: Sylwek Kałuża i Francesca Florian – szerzej o nich samych, jak również więcej ich zdjęć można znaleźć na ich stronie. W tym miejscu autor bloga autorom zdjęć pragnie złożyć serdecznie podziękowania za udostępnienie tychże – dzięki!

Kończąc ten przydługi wstęp – zapraszam do galerii. Aha, jak widzicie już dawno nic nowego się nie pojawiło, ale to, co jest zapiera dech w piersiach. Enjoy!

Mala Vida:

Semana Santa San Pedro de Casta

Komunikacja miejska w Limie:

 

 

 

 

Wycieczki po Cancas ciąg dalszy:

Wycieczka po Cancas – przepięknej peruwiańskiej wiosce rybackiej.

Ekwador (1) – czyli luźne zdjęcia z różnych miejsc Ekwadoru.

Ekwador 2 – czyli druga partia różnych luźnych zdjęć z Ekwadoru: